Darbinieki

Lai arī katru gadu SVV darbinieku kolektīvs nedaudz mainās, ir cilvēki, kas ar nometni ir izlēmuši saistīties uz ilgāku laiku. Lūk, neliels ieskats mūsu darbinieku komandā un viņu vadītajās nodarbībās.

Vienmēr esam gatavi papildināt mūsu komandu. Piesakies šeit!

Ilze Kreišmane – nometnes direktore

Dzīvē ārpus SVV esmu Lielvārdes Novada Valodu Centra īpašniece un vadītāja, mācu angļu valodu grupām un privāti, daudz tulkoju. Vadu Lielvārdes Attīstības fondu, kas rūpējas par vietējo iedzīvotāju sapņu īstenošanas iespējām.Kaut ļoti ļoti patīk viss ko daru, lielais mīlestības darbs ir SVV, ko sāku vadīt 2000. gadā. Ir patiess prieks un gods katru vasaru trīs nedēļas būt kopā ar Latvijas vislabākajiem jauniešiem un nedaudz pielikt roku, lai viņiem katra vasara būtu izcila!

Dace Rasiņa – nometnes administratore

Ārpus nometnes esmu Dr. Ķīm. D. Rasiņa. Strādāju Latvijas Organiskās sintēzes laboratorijā Organiskās sintēzes metodoloģijas grupā. Zinātniskā darbība saistīta ar malārijas aspartiproteināžu (plasmepsīnu) inhibītoru izveidi, precīzāk 2-aminohinazolīnonu sintēzi un inhibītorās aktivitātes uzlabošanu. Īsāk – esmu ķīmiķe organiķe.

Pirmo reizi uz SVV2000 atbraucu 14 gadu vecumā kā audzēkne. Kopš SVV2004 nometnē tieku uzskatīta kā administratore. Visvairāk man darbu ir tieši pirms nometnes, kad komunicēju ar audzēkņiem un to vecākiem, savedu kārtībā nometnes dokumentāciju. Nometnes laikā cenšos būt palīgs ar padomu un idejām gan darbiniekiem, gan audzēkņiem, lai kopīgi veidotu neaizmirstamu vasaru.

Mārtiņš Daģis – direktores vietnieks

Ikdienā darbojos kā advokāts. Tas izpaužas kā klientu pārstāvēšana dažādās iestādēs un tiesās, kā arī konsultāciju un juridisku atzinumu sniegšana.

SVV ierados kā audzinātājs 2008.gadā. Šobrīd darbojos ar SVV organizatoriskiem jautājumiem, kā arī pasniedzu politiku, kur diskutējam par aktuālo, debatējam un praksē iejūtamies dažādos procesos (vēlēšanas, tiesu izspēles).

Rūta Ziemele-Sebre

Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju kā Mūzikas skolotāja un ikdienā strādā par Mūzikas skolotāju Jelgavas Valsts ģimnāzijā un ar lielāko prieku moka bērnus kā Solfedžo , Mūzikas literatūras, Kokles spēles un Solo dziedāšanas skolotāja Jelgavas Mūzikas skolā.

SVV esmu kopš 2011.gada, kad vēl neapzinājos, ka parakstos uz kaut ko tik lielisku! SVV cilvēks var būt jebkas – esmu vadījusi teātri, kori, rokdarbošanos, bet neiztrūkstoši – arī esmu darbojusies kā bobslejiste, Vaidu Vaira, reklāmas aģentūras “Pipuks un Čabata” partnere un Kombuļu Inese!

Gita Tenisa

Ilgu laiku mana ikdiena bija (un daļēji ir joprojām) saistīta ar pilsētu un interjera projektēšanu, vides, mēbeļu, priekšmetu un tērpu dizainu. Tagad, atgriežoties laukos, mans dzīves veids ir saistīts ar dabu un izglītības pamatiem – pedagoģiju. Esmu dizaina un mākslas skolotāja gan pēc papīriem, gan aicinājuma. Kopīgi ar radošiem aktīviem bērniem, turpinu mācīties izprast dizaina būtību, tēlotājas mākslas saikni ar apkārtējo vidi un tautas tradīciju saspēli ar moderno laikmetu. Ārpus skolas, mans dzīves veids saistīts ar pirtniecību, augu dziedniecisko īpašību izināšanu, dārza ainavas veidošanu, dejošanu un visāda veida aktīvo atpūtu.

SVV mani “ievilka” Raitis 2013.gadā. Iemīlējos cilvēkos, notikumos un īpašajā nometnes gaisotnē no pirmā mirkļa. SVV ir vieta ( un tam nav saistība ar ģeogrāfisko novietojumu), kur pieaugušie var būt bērni, bet bērni- pieaugt. Tas ir radošs laiks 24 stundas diennaktī no pirmās līdz pēdējai dienai. Katra diena dzimst no jauna un nekad neatkārtojas. Šo, nu jau 5 SVV vasaru laikā esmu vadījusi mākslas, dažādu rokdarbu, pirts zinību, latviešu tautas tērpu un spēka zīmju izziņas pēcpusdienas nodarbības un mācību stundas, ir izdevušās vairākas tērpu modes skates. Katru gadu SVV tiek iezīmēta vasaras plānā un nometnē pavadītais laiks izstiepjas garāks, kā sākotnēji plānots.

Una Upena

Mana ikdiena ir mūžam skrejoša un mainīga. Ar diplomiem kabatā, gadiem krātu mārketinga pieredzi, lielāko prieku rodu radošās darbībās, rotaļīgās tautas dejās un galvenais vienmēr būt kustībā. Vasaru neatņemama sastāvdaļa ir SVV!

SVV gaitas sāku tālajā 2001.gadā kā audzēkne. Kopš 2008.gada esmu gan kopīgi devusies rīta skrējienos, gan sportojusi, bet visdziļāk sirdī nemainīgi ir tautas dejas, kuru mācēšanu nododu arī jauniešiem. Dejas rit raiti un ik vasaru Viesu dienā ar milzu prieku vēroju kā jaunieši dejo un dzied mūsu pašu koncertā.

Tautas dejas vadīja Laura un Una. Pirmajās divās nedēļas viņas mums iemācīja divas dejas „Trejpolku” un „Latviešu pāru deju svītu”. Lai gan nodarbībās lielākā daļa labprāt nedejotu, tās bija jautras un smiekliem pilnas. Paldies skolotājiem, ka viņas mūs pacieta.

Annija

Pirmajā nedēļā tautas dejas mācīja skolotāja Laura Upena. Mēs iemācījāmies deju, kuru sekmīgi mums iemācīja skolotāja. Otrajā nedēļā mums tautas dejas sāka mācīt skolotāja Una Upena. Viņa mums iemācīja vēl vienu deju, kuru rādījām viesu dienā. Paldies mūsu mīļajām skolotājām, ka iemācīja dejas, kā arī pacieta mūs.

Terēze

Katru dienu stundas nobeidzām ar dejām. Mums bija lieliskas skolotājas. Mācījāmies dejas, kuras pēc tam dejojām viesu dienā un izlaidumā. Tas bija paties prieks atkal dejot un sajust to foršo sajūtu. Skolotājas viennozīmīgi bija foršas, jaukas un tajā pat laikā nedaudz stingras.Dejošana ir viena no manām mīļākajām stundām.

Kulinārija ir interesanta ar to, ka dzīvē jāizmēģina dažādas garšas un sanāk eksperimentēt ar sastāvdaļām. Man jo īpaši patika šī nodarbība.

Kristers

Aiga Klimoviča

Es esmu skolotāja Aiga, un tas ir pilnīgi nesavienojams vārdu savienojams, jo ar skolu man ikdienā nav pilnīgi nekāda sakara. Esmu zvērināta advokāte, kas pašreiz ir apturējusi savu darbību, jo darbojos aizraujošā, vienā no lielākajiem, Latvijas komersantiem. Paralēli jurisprudencei, mana mīlestība ir kormūzika, klasiskā mūzika un jebkādu pigoru jaunatklāšana.

Viens no šādiem pigoriem ir SVV, kur iekritu 2007.gadā un līdz šim man nav bijusi vēlme izlīst. Vienu reizi dzīvē, 2010.gadā, man bija tā laime un prieks pavadīt SVV visas pilnas trīs nedēļas, jo dzīve ir dzīve un atvaļinājuma dienas gadā ir tikai tik, cik ir. Tā vietā, lai atvaļinājumā dotos uz Spāniju, Tobago vai Taizemi, man neatņemama vasaras sastāvdaļa ir divas nedēļas SVV kādā pavisam mazā un attālā Latvijas nostūrī, kur audzēkņiem mācu komunikāciju. SVV ir kaut kas unikāls, jo vari mācīt komunikāciju kā gribi un māci ko gribi – nav nekādu kanonu vai priekšrakstu. Vakaros labprāt palīdzu audzinātājiem veidot vakara pasākumus, jo kur gan vēl citur solīdam juristam būtu iespēja pārtapt sniega karalienē, reklāmas rīmā, pansionāta darbiniecē, austrumu verdzenē, apkopējā vai persikā, – tikai SVV!

Varu teikt droši, ka visi SVV darbinieki savu laiku vasaras nometnē izbauda un dara to līdz mielēm; iespējams, tieši tāpēc arī audzēkņi iemīl SVV un atgriežas, un atgriežas, un atgriežas.

Kārlis Daģis

Mani sauc Kārlis Daģis un ikdienā esmu Jelgavas Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs, kā arī robotikas/mehānikas radošo darbnīcu un šaha pulciņa vadītājs. Paralēli arī mācos jauno pedagogu programmā „Iespējamā misija”.

SVV nonācu 6 gadus atpakaļ vien 19 gadu vecumā un prom no tās arī neesmu ticis. :) Pamatā darbojos kā audzinātājs, bet esmu mācījis arī pēcpusdienu nodarbības sporta dejās, piena paku laivu regates būvniecībā, šahā, kā arī vadījis stundas vides zinātnēs un literatūrā. Kāds apceļo Eiropu, kāds apbraukā Latvijas mūzikas festivālus, bet priekš manis nav iedomājama labāka vasara kā 3 nedēļas pavadīt SVV audzēkņu un darbinieku saimē, lai kopīgu uzburtu neaizmirstamu un priekpilnu vasaru!

Raitis Bobrovs

Vēl viens ķīmijas doktors… Jā, Dace nav vienīgā! :)
Vairāk kā desmit gadus esmu pētījis farmaceitiski aktīvo vielu kristāliskās formas un to savstarpējās pārejas, taču salīdzinoši nesen esmu pievērsies aprēķinu ķīmijai – palīdzu atklāt jaunas un uzlabot esošās zāļu vielas. Paralēli ķīmijai esmu studējis arī dizainu, ar stopiem apceļojis praktiski visu Eiropu, nepilnu gadu kā brīvprātīgais strādājis par galdnieku nelielā, izolētā ciematiņā Islandē, aptuveni desmit gadus darbojos keramikas studijā “Vāpe”, un tik pat ilgi neatņemama manas vasaras sastāvdaļa ir Saulgriežu Vasaras vidusskola.

Arī SVV esmu paguvis nodarboties ar daudz un dažādām aktivitātēm. Esmu darbojies gan kā audzinātājs, gan kā pēcpusdienu nodarbību vadītājs, mēģinot jauniešiem iemācīt sveču liešanu, linogriešanu, keramiku, esam veidojuši papīra modeļus un rakstījuši aizraujošus stāstiņu, kā arī mēģinājuši uzvest teātra izrādi. Tā pat regulāri sanāk piepalīdzēt pie mūsu atmiņu krājuma – gadagrāmatas, izstrādes.
Tas viss ir bijis līdz šim, bet ko mēs varētu darīt šogad?

Pirmās keramikas nodarbības mums notika Kapsēdes skolā, bet pēc tam mēs pārcēlāmies uz Tāšu muižu. Mēs virpojām, taisījām svilpītes,pogas, zīmuļu traukus, krūzītes un nospiedumus. Katram vajadzēja uzvirpot vismaz vienu trauciņu – podiņu, krūzīti, bļodiņu – kas nu kuram sanāca. :) Kad mēs taisījām svilpītes  no sākuma vajadzēja uztaisīt gaisa burbuli īkšķa lielumā, un pēc tam vajadzēja izdurt divus caurumus. Caurumiem vajadzēja būt precīziem, bet maliņām asām un taisnām. Vajadzēja arī taisīt kāda priekšmeta ārējo izskatu, lai iznāktu nospiedums. Tas ir ļoti grūti, jo tas prasa pacietību un precizitāti, kas daudziem cilvēkiem nav pa spēkam. Keramika bija ļoti jautra, jo visi pamēģināja kā rīkoties ar virpu.

Anna Paula

Raitis savās nodarbībās katru reizi izdomāja ko citu, un tāpēc mums šī nodarbība neapnika. Nodarbībās veicām dažādus uzdevumus, kas nepieciešami gadagrāmatas izstrādei, tomēr nodarbības vienalga bija interesantas un foršas. Vienu nodarbību mēs ar telefoniem filmējam kukaiņus un dabu, pēc tam nofilmētajiem klipiem rakstījām stāstus. Vācām herbārijus, veidojām reklāmas par SVV nometni un pēc tam filmējām tās. Veidojām arī lielu plakātu ar zīmējumiem par notikumiem 1. nedēļā. Nodarbības laikā atpūtāmies un sauļojāmies. Kā arī notika masīva zīmēšana uz audzēkņu mugurām un vēderiem, kaut arī tā nebija daļa no plānotās nodarbības.

Edgars

Teātris – nodarbība, kurā mēs lasījām „Dullo Dauku”, bet galu galā nonācām pie dullas lugas, kura tika pārveidota SVV stilā. Mēs visādi māžojāmies, domājām, lasījām, veidojām un secinājām, ka esam atraduši lugu! Urrā! Mēs mācījāmies tekstus, veidojām režiju, vienkārši labi pavadījām laiku. Nodarbībām ejot, es sapratu, ka šajā nometnē ir ļoti talantīgi cilvēki – aktieri!

Ruta

Madara Daģe

Jau 7 gadus strādāju kā projektu vadītāja mediju aģentūrā “Mindshare” – vadu komunikāciju ar klientiem, veidoju mediju stratēģijas un koordinēju kampaņu īstenošanu.

SVV pēdējos 2 gadus pasniedzu prezentācijas prasmes, kas, manuprāt, ļoti noderīgas ikvienam – kopīgi mācāmies pārliecinoši runāt, veidot kontaktu ar auditoriju un izstrādāt skaidru vēstījumu.

Mums stundas pie Madaras visiem šķita ļoti interesantas. Stundās mums mācīja kā uzvesties un stāstīt prezentācijās. Mēs no tā ieguvām prasmes kā stāvēt, runāt un strādāt ar acu kontaktu. Bieži vien mēs sadalījāmies grupās un sagatavojām prezentācijas materiālus pēc dotā temata. Šīs zināšanas mums var noderēt tālākajā dzīvē.

Felisa

Prezentācijas nodarbībās pie Madaras mēs apguvām to, kā mēs varam prezentēt un izstāstīt kādu stāstu vai novadīt kādu pasākumu. Stundas pie viņas šķita visai interesantas. Tās zināšanas, ko mēs ieguvām, var un noteikti noderēs tālāk skolā, darbā un vispār ikdienā.

Nikola

Laura Upena-Plūme

Lai gan studēju finanses un uzņēmējdarbību, jau vairāk kā 10 gadus strādāju vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem un mani ikdienas pienākumi saistīti ar procedūru izstrādi.

Pirms 16 gadiem atbraucu uz SVV kā audzinātāja un šis 3 nedēļu piedzīvojums mani tā ievilka, ka līdz pat šodienai daļu vasaras atvaļinājuma veltu SVV.  Nu jau arī mani bērni ir kļuvuši par saulgriezēniem un ar nepacietību gaida mirkli, kad paši varēs būt audzēkņi.

Kopš bērnības līdz pat šodienai dejoju tautas dejas un kopā ar māsu tās mācām arī audzēkņiem. Tas ir pārsteidzoši, cik brīnišķīgs viesu dienas koncerts tiek sagatavots pirmo divu nedēļu laikā! Pat tad, ja audzēknim nav priekšzināšanu dziedāšanā un tautas dejās, katrs kļūst par daļu no saviļņojošā priekšnesuma!

Tautas dejas vadīja Laura un Una. Pirmajās divās nedēļas viņas mums iemācīja divas dejas „Trejpolku” un „Latviešu pāru deju svītu”. Lai gan nodarbībās lielākā daļa labprāt nedejotu, tās bija jautras un smiekliem pilnas. Paldies skolotājiem, ka viņas mūs pacieta.

Annija

Pirmajā nedēļā tautas dejas mācīja skolotāja Laura Upena. Mēs iemācījāmies deju, kuru sekmīgi mums iemācīja skolotāja. Otrajā nedēļā mums tautas dejas sāka mācīt skolotāja Una Upena. Viņa mums iemācīja vēl vienu deju, kuru rādījām viesu dienā. Paldies mūsu mīļajām skolotājām, ka iemācīja dejas, kā arī pacieta mūs.

Terēze

Katru dienu stundas nobeidzām ar dejām. Mums bija lieliskas skolotājas. Mācījāmies dejas, kuras pēc tam dejojām viesu dienā un izlaidumā. Tas bija paties prieks atkal dejot un sajust to foršo sajūtu. Skolotājas viennozīmīgi bija foršas, jaukas un tajā pat laikā nedaudz stingras.Dejošana ir viena no manām mīļākajām stundām.

Nora Zīlāne

Pirms gada pabeidzu Toronto Universitāti Kanādā un strādāju par matemātikas skolotāju Rīgas Valdorfskolā un par pagarinātās grupas skolotāju Rīgas 64. vidusskolā. Paralēli mācījos pedagoģiju Latvijas Universitātē. Ārpus darba visus brīvos mirkļus pavadu tautas dejās (dejoju TDA Vektors) un nedaudz arī klinšu kāpšanā.

Uz SVV pirmo reizi nejauši nokļuvu 2017. gada vasarā kā audzinātāja. SVV man tā iekrita sirdī, ka šogad arī nevaru neatgriezties.

Agnese Puriņa

Tā kā skolai, kurā mācījos bija valodas novirziens un pastiprināti mācījos zviedru valodu, tur pabeidzu matemātikas klasi. Izvēlējos studēt angļu filoloģiju, taču beigu beigās tomēr esmu Rīgas Tehniskās universitātes būvuzņēmējdarbības maģistrs, kas šobrīd darbojas grāmatvedības jomā.

Mani nepārtraukti aizrauj jauni hobiji, un šobrīd tā ir kaligrāfija, tāpēc nometnē darbošos kā kaligrāfijas entuziaste. Iepazīstināšu jauniešus ar plašo kaligrāfijas pasauli, ar to, ka rokrakstu var neierobežoti mainīt  un to, ka rokai arī ir atmiņa!

Lai arī kaligrāfija galvenokārt asociējas ar tušu un spalvaskātu, tas nebūt nav viss! Jauniešiem es vēlos iemācīt gotisko rakstu, moderno kaligrāfiju un tās daudzējādās praktiskās un radošās pielietošanas iespējas.

Labprāt cepu kūkas, braucu ar riteni, apmeklēju teātri.

Māra Deksne

Esmu mācījusies ekonomiku un drīzumā uzsākšu maģistrantūras studijas ilgtspējas jomā. Darbojusies gan biznesa konsultāciju, gan korporatīvās komunikācijas sfērās, tomēr vasarās patīk iesaistīties jaunās avantūrās, līdz ar to nometnē mani varēs satikt audzinātājas lomā. Brīvajos brīžos patīk pavadīt laiku dabā, kā arī jau no bērna kājas dejoju tautas dejas.

Manas Saulgriežu vasaras sākās 2010. gadā, kad pirmo reizi uz nometni atbraucu kā audzēkne. Nometne kļuva par manas vasaras spilgtāko piedzīvojumu arī nākamās vasaras un, laikam ejot, SVV atgriezos kā audzinātāja. Laiks, ko pavadu SVV vienmēr paskrien ātri, jo sanāk atklāt pavisam jaunu Latvijas daļu un iepazīt gan spilgtus jauniešus, kas ierodas nometnē, gan talantīgus kolēģus.

Vēsma Bindemane

Esmu LLU veterinārmedicīnas pēdējā kursa studente. Pēc skolas pabeigšanas ir vēlme strādāt ar lauksaimniecības dzīvniekiem. Esmu atklāta, godīga, aktīva un mērķtiecīga. Nepatīk atstāt iesāktus un nepabeigtus darbus. Paralēli studijām esmu iestājusies arī zemessardzē, kur nedēļas nogalēs aktīvi ir jāpilda savi uzdotie pienākumi.

SVV šogad man būs pirmā reize. Nometnē būšu kā audzinātāja un mans mērķis
nodarbībās ir nodod nodod praktiskās un noderīgas zināšanas jauniešiem.

Emīls Brenčs

Ikdienā studēju informācijas tehnoloģijas Rīgas Tehniskajā universitātē. Tāpat iesaistos studentu parlamentā un dažādos projektos. Mani interesē arī fotografēšana, filmēšana un video montāža.

Uz nometni mani pirmo reizi pierunāja aizbraukt māsa. Sākumā ļoti negribējās, bet aizbraucu. Varu teikt, ka nožēloju tikai to, ka neaizbraucu ātrāk uz nometni. Izbaudiju katru dienu un aizbraucu vēl nākamgad. Nometne radīja daudz spilgtu un pozitīvu atmiņu, un ieguvu prasmes, kuras noderēja vēlāk.

Ieva Ziemele

Mana ikdiena līdz šim vienmēr bijusi saistīta ar dažāda veida skolotāšanos, kaut patiesībā skolotāja esmu tikai ģenētiskās pārmantojamības līmenī. Un man ļoti niez nagi, ja iespējams ko uzšūt, interpretēt un atrast jēgu!   Šobrīd gatavojos savai debijai SVV, kaut arī viesu dienās esmu bijusi vairākas reizes, jo ar SVV komandu vieno ģimeniskas saites. Vēlētos citēt kādu SVV skolotāju: “Māsiņām jāturas kopā!”  

Marta Viļuma

Ārpus SVV šobrīd esmu pilna laika studente Rīgas Juridiskajā augstskolā, taču uzreiz pēc SVV nometnes došos mācību apmaiņas programmā uz Bergenu, Norvēģijā. SVV pirmo reizi ierados, kā audzēkne 2014. gadā, kurai sekoja arī nākamā vasara, taču šogad esmu gatava iejusties jaunā – audzinātājas ampluā. Kā mēdz teikt, pēc pirmās vasaras SVV mēs kļūstam par saulgriezēniem, kuri ir kā ģimene, kuru vēlamies satikt un atkal atgriezties.   Tā notika arī ar mani Saulgriežu Vasaras Vidusskola man vienmēr ir saistījusies ar skaistu piedzīvojumu trīs nedēļu garumā, kurš ļauj iepazīt ne tikai lieliskus cilvēkus, bet arī sevī pašā atklāt jaunus talantus un intereses.

Katra vasara šajā nometnē ir unikāla un neatkārtojama, kas ar pozitīvām emocijām apskauj un ilgi pēc nometnes paliek vēl atmiņā. Tā man atgādina par latvisko, tradīcijām bagāto, radošo, skaisto un vienkāršo. Ļoti ceru, ka man kopā ar superīgajiem kolēģiem, šogad izdosies mūsu saulgriezēniem sniegt tikpat neaizmirstamu un emocijām bagātu vasaru kā parasti!

Kristians Krievāns

Ikdienā  esmu  mūzikas  pedagogs,  vokālais pedagogs  un  kormeistars  vairākos  koros  Rīgā  un  Vecumniekos,  kā arī  strādāju  Mūzikas un  mākslas  skolā Lielvārdē.

Filozofs  un dzīves  baudītājs,  taču  rokrokā tam-  ģimenes  cilvēks,  sabiedriskās  dzīves  organizētājs;  Ir iegūti divi  vēsturnieka  grādi  un  nupat arī absolvēta Mūzikas  akadēmija  akadēmiskā  vokāla  un  vokālā pedagoga kvalifikācijā.

Sporta,  literatūras, teātra un  operas  skatīšanās cienītājs. Viens  no diviem  Latvijas  baritoniem,  par kuru  it kā  ”joka pēc”  ir uzņemta  dokumentālā filma par manu  savdabīgo dzīvi Igaunijā studiju apmaiņas  programmā. Dziedājis  kā korists  Tallinas,  Rīgas, Varšavas operteātros. Jautrs  cilvēks  un  pedagogs  pēc aicinājuma,  kam  patīk  dzīvesgudri  cilvēki,  bet  kurš arī izbauda  kvalitatīvu laiku  vienatnē pie dabas. Patīk  gudri  un  mazāk  gudri  runāt par  tematiem,  kas uztrauc pašu  vai citus. Tā saka,  ka labi  protu uzklausīt.

Ruta Ērgle

Esmu Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes bakalaura absolvents. Tieši tā, vēl viens ķīmiķis! Paralēli tam es dziedu LU FMOF jauktajā kori Aura. Esmu aktīva studenšu korporācijā Imeria, kur es pilnveidoju savas patriotiskās un akadēmiskās vertības. Brīvajā laikā spēlēju dažādus mūzikas instrumentus un visādi citādi radoši izpildos.

Pirmo reizi SVV ierados 2011. gadā kā skolnieks. Tā bija neaizmirstama vasara, tāpēc braucu arī nākamajā gadā. Kopš SVV absolvēšanas, vienmēr gribējās atgriezties, tad nu beidzot, šovasar es došu atpakaļ visu, ko man šī nometne ir devusi. Vēl papildus savu neizsmeļamo enerģiju un dzīvesprieku.

Diāna Ērgle

Esmu bijusi audzēkne SVV trīs reizes un beidzot pienācis mirklis, kad varēšu redzēt kā viss notiek no virtuves puses tā teikt. Man īsti nepadodas mūzika vai roku darbi, bet man ir mazs krājumiņš ar zināšanām par citām kultūrām un tautām ar ko dalīšos un diskutēšu ar jauniešiem nometnē manās rīta klasēs.

Šogad beigšu bakalauru ķīmiskajā inženierijā un sākšu bakalauru pārtikas inovācijās un menedžmentā. Tādu savādu akadēmisku izvēli esmu veikusi, jo mans sapnis ir atvērt pašai savu šokolādes fabriku. Vasaras un šokolāde ir jābauda lēnām un ar mīļiem cilvēkiem!

Sandra Magrina

Mani sauc Sandra. Ikdienā esmu Drošāka interneta centra lektore un vadu lekcijas kā lieliem, tā maziem. Man ir arī vairākus gadus krāta pieredze finanšu, kā arī transporta un loģistikas jomās, taču darbs ar auditoriju ir tas, kas rada gandarījumu arī sirsniņai. Man ir tiešām liels prieks, ka vismaz savos 40+ gados esmu atradusi jomu, kura ir mana sirdslieta un darbs reizē. Novēlu visiem SVV audzēkņiem to izdarīt agrāk un doties uz darbu ar prieku, nevis “ak nē, atkal pirmdiena klāt” noskaņojumu.

SVV nokļuvu pavisam nesen, 2018. gada vasarā. Laura, uzzinājusi, ka vadu lekcijas par drošību internetā, uzaicināja mani pastāstīt par to arī SVV audzēkņiem un piedalīties SVV nometnē, ka vieslektoram. Togad man līdzi atbrauca arī mani 3 bērni, kuriem šī nometne likās ārkārtīgi interesanta un aizraujoša. Jau šovasar, viens no viņiem, dosies uz nometni kā audzēknis. 

Ticu, ka arī šogad ies ļoti forši! Tiekamies nometnē! :)

Juris Vanags

Elīna Plūme

Tikko esmu pabeigusi maģistratūras studijas Latvijas Mākslas akadēmijā, vizuālās komunikācijas apakšnozarē, kur ieguvu plaša spektra pieredzi gan mākslas teorijā, gan praktiskā darbībā. Paralēli studijām, pasniedzu dažādas mākslas nodarbības bērniem (7-15 g.v.), tāpēc zināšanu, prasmju un iedvesmas nodošana tālāk nav sveša – arī SVV turpināšu savu radošuma misiju! Iepriekš SVV esmu bijusi tikai divreiz kā audzēkne, no kā atceros spilgtākos momentus, un to bija daudz!